PODZIAŁ NA DRUŻYNY BG1 i BG2, + inne informacje

W zakładce "KADRA" jest podział na dwa zespoły:

BAŁTYK I GDYNIA (lista kompletna) oraz BAŁTYK II GDYNIA ( niestety bardzo skromna lista zawodników)

PODZIAŁ TEN OBOWIĄZUJE NA TRENINGACH, W TAKICH GRUPACH ZAWODNICY PRZYCHODZĄ NA TRENINGI ORAZ ZOSTAJĄ POWOŁANI NA MECZE LIGOWE.

Kto nie widzi siebie na liście tzn, że nie dostarczył Deklaracji Gry Amatora, i tym samym nie może być brany pod uwagę przy POWOŁANIACH na mecze ligowe, kto oddał DGA, jest spokojny i czeka na aktualizacje strony, a o ewentualnym powołaniu na mecz przeczyta na stronie, lub dowie się osobiście od trenera na treningu.

Wszystkich proszę o ostateczne oddanie DGA w tym tygodniu inaczej proces rejestracji może się wydłużyć bo z jedną kartą nikt nie będzie jeździł do Gdańska.

Przypominam również o aktualizacji kart zdrowia, oraz nowych zawodników o szybkie ich wyrabianie, bez karty zdrowia nie możecie być powołani na mecz a nawet zostać wpuszczeni na trening -  oczywiście obowiązują indywidualne ustalenia z trenerem.