SEZON 2014/2015

Podziękowania trenera Roberta Reiwera:

Turniejem Arka Gdynia Summer Cup 2015 kończymy sezon 2014/2015. Sezon uważam za udany. Drużyna zdobyła 61 bramek, straciła 21. Rozegrała 18 spotkań w tym 11 zwycięstw, 2 remisy i 5 porażek.

Cieszy fakt, że piłkarska drużyna zrobiła krok do przodu. Z tego miejsca dziękuję trenerom z lat ubiegłych, którzy mają swój wkład w szkolenie, oraz dziękuję trenerowi Oskarowi Jacyno za współpracę i pomoc w realizacji celów. Dziękuję w szczególności zawodnikom rocznika 2001 za zaangażowanie i ciężką pracę, a rodzicom za współpracę i zaangażowanie.

Chciałbym podziękować również zarządowi klubu za możliwość pracy z 2001 rocznikiem.

Życzę Wam jak najwyższych osiągnięć, samych zwycięstw! Dużo zdrowia i wytrwałości!

Trener UEFA A

Robert Reiwer